Bieżący numer

Zaproszenie do udziału w konferencji ,,Świat szponiastych łowców”
Organizacja studencka SGGW ma przyjemność, zaprosić Państwa do udziału w:
VI edycji ogólnopolskiej Konferencji "Świat szponiastych łowców" organizowanej przez Koło Naukowe Aves działające przy Wydziale Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Konferencja ta odbędzie się w dniu 02.03.2019r. roku na terenie kampusu akademickiego SGGW w Warszawie, na Wydziale Nauk o Zwierzętach przy ul. Ciszewskiego 8.

Czytaj więcej...

Konferencja
XV Forum Zootechniczne „Zagrożenie afrykańskim pomorem świń i wysoce zjadliwą grypą ptaków w produkcji zwierzęcej” Forum odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2019 r. w budynku Biocentrum UP w Poznaniu, ul. Dojazd 11 więcej na http://www.forumzoowet.pl

Czytaj więcej...

Obowiązkowe pomiary hałasu w obiektach inwentarskich
Hałas, czyli dźwięki o częstotliwości od 16 do 16 000 Hz, zgodnie z prawem to zanieczyszczenia. Aby chronić przed nimi środowisko, należy przestrzegać stosownych norm, w czym pomagają regularne pomiary hałasu, którego źródłem mogą być np. instalacje w obiektach inwentarskich.

Czytaj więcej...

Biodevas przeciwko kolibakteriozie
Konsorcjum BIODEVAS Laboratoires oraz grupy LDC, CAFEL i CAVAC rozpoczyna badania dotyczące zapobieganiu kolibakteriozy u drobiu.

Czytaj więcej...