Bieżący numer

Ogłoszenie
Państwowy Instytut Weterynaryjny – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach, na wniosek Komisji ds. Specjalizacji Lekarzy Weterynarii, ogłasza nabór na czterosemestralne studia specjalizacyjne z dziedziny: CHOROBY DROBIU ORAZ PTAKÓW OZDOBNYCH Ukończenie studiów pozwala ubiegać się o zdawanie egzaminu specjalizacyjnego, celem uzyskania tytułu specjalisty w danej dziedzinie. Planowany termin rozpoczęcia: czerwiec 2019 r.

Czytaj więcej...

Konferencja
W imieniu Organizatorów mam zaszczyt zaprosić na: Jubileuszową, 50 Konferencję Naukową „Aktualne problemy w patologii drobiu” W programie konferencji znajdą się wykłady poświęcone problemom weterynaryjnym i zootechnicznym w stadach drobiu grzebiącego oraz wodnego.

Czytaj więcej...

Konferencja
Szanowni Państwo, w imieniu Zarządu Polskiego Oddziału Światowego Stowarzyszenia Wiedzy Drobiarskiej PB WPSA mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w kolejnym XXXI Międzynarodowym Sympozjum Drobiarskim „Nauka Praktyce - Praktyka Nauce”, które odbędzie się w dniach 4 – 6 września 2019 r. w Polańczyku w Hotelu Skalnym (http://skalnyspa.pl/kontakt/).

Czytaj więcej...

Konferencja
Zakład Chorób Drobiu Państwowego Instytutu Weterynaryjnego Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową pt. ZAKAŹNE ZAPALENIE BURSY FABRYCJUSZA, ZAKAŹNA ANEMIA KURCZĄT ORAZ ZAKAŻENIA CIRKOWIRUSOWE PTAKÓW, która odbędzie się w dniu 18-19 października 2019 r. w Weterynaryjnym Centrum Kształcenia Podyplomowego, Al. Partyzantów 57, 24-100 Puławy.

Czytaj więcej...