Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION WSCHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
LipiecSierpieńZmiana (%)LipiecSierpieńZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter162816451,0414,415,810,1
Grower/finiszer140814130,365657,32,4
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter152115320,720,60,68,4
Grower/finiszer164716892,550,30,3-3
Brojlery premiksyPre/Starter42443355-20,950038,7
Grower/finiszer57065610-1,680,40,3-24,9
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter172417350,641,61-40,9
Grower/finiszer146515636,6986,6-16,9
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer148314981,0110,8-24,7
Indyki premiksyPre/Starter------
Grower/finiszer396141875,710,10,1-21,2
 
Nioski towarowePełnoporcjowe116712103,6811,110,4-6,5
Uzupełniające16984684175,850,40,632
Premiksy64245533-13,870,20,28,9
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe103510471,1644,12,5
Uzupełniające12801182-7,660,40,4-5,1
Premiksy03850-1000041,2
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30