Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION WSCHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
GrudzieńStyczeńZmiana (%)GrudzieńStyczeńZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter15241457-4,411,87,6-35,7
Grower/finiszer131713290,9152,655,35,1
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter15201483-2,430,7130
Grower/finiszer15711518-3,370,30,562,2
Brojlery premiksyPre/Starter3860348-90,980,10,12,5
Grower/finiszer5882744726,610,40,41,1
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter169917452,7111,434,6
Grower/finiszer135713922,581010,65,4
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer141414260,851,11,24,6
Indyki premiksyPre/Starter2855341019,440011
Grower/finiszer566160116,1800-4
 
Nioski towarowePełnoporcjowe115411590,4314,914,5-2,8
Uzupełniające160816251,060,70,79,2
Premiksy5544689324,330,40,4-3,6
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe950120626,954,14,715,3
Uzupełniające989960-2,930,50,621,3
Premiksy38190-1000,100
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30

okladka

okladka


okladka