Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION WSCHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
KwiecieńMajZmiana (%)KwiecieńMajZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter159316332,5112,514,717,5
Grower/finiszer136913921,6856,457,52
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter15431524-1,230,50,617
Grower/finiszer16491588-3,70,40,527,3
Brojlery premiksyPre/Starter07026-10000-48,2
Grower/finiszer84227177-14,780,40,3-26,1
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter163717919,411,21,1-10,3
Grower/finiszer144515356,23106,6-34
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer14551425-2,060,91,458,6
Indyki premiksyPre/Starter------
Grower/finiszer48040-1000,100
 
Nioski towarowePełnoporcjowe113711682,731110,4-5,5
Uzupełniające184718510,220,40,3-20,4
Premiksy68946706-2,730,20,2-32,9
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe9949960,23,53,73,6
Uzupełniające120113058,660,70,71,4
Premiksy50540-100000
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30