Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION ZACHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
KwiecieńMajZmiana (%)KwiecieńMajZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter134913520,227,27,20,2
Grower/finiszer124112541,0552,752,1-1
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer21682022-6,730,50,4-34,3
Brojlery premiksyPre/Starter07484-1000,10,130,1
Grower/finiszer558857182,330,50,734,5
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter149715030,41,51,66,5
Grower/finiszer12411236-0,411,111,97
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer15811555-1,640,20,1-43,2
Indyki premiksyPre/Starter77790-1000,100
Grower/finiszer52484716-10,140,20,222,8
 
Nioski towarowePełnoporcjowe9899991,017,36,9-4,9
Uzupełniające20161876-6,940,20,2-7,1
Premiksy275227720,730,30,2-16,2
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe99710010,444,23,7
Uzupełniające3877432411,5300-49,5
Premiksy3003757-74,790,30,36,2
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30