Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION ZACHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
GrudzieńStyczeńZmiana (%)GrudzieńStyczeńZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter131213170,387,16,4-9,5
Grower/finiszer119712080,9249,744,1-11,2
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer21162062-2,550,50,55,6
Brojlery premiksyPre/Starter58890-1000,300
Grower/finiszer50343923-22,071,2265
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter145714861,991,82,534,9
Grower/finiszer121112251,1611,218,261,9
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer2343377361,0300,1377,7
Indyki premiksyPre/Starter57490-1000,100
Grower/finiszer493353247,930,30,2-50,7
 
Nioski towarowePełnoporcjowe9299714,528388,1-8,1
Uzupełniające19161910-0,310,30,3-10,4
Premiksy2640308316,780,30,1-59,4
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe9529701,893,83,5-6,9
Uzupełniające42883573-16,6700-8,9
Premiksy18620-1000,500
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30

okladka

okladka


okladka