Bieżący numer

Ceny pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i premiksów dla drobiu w Polsce

Gatunek drobiu
Rodzaj paszy
Typ paszyREGION ZACHODNI
CENA (zł/tonę)Struktura (wg ilości)
LipiecSierpieńZmiana (%)LipiecSierpieńZmiana (%)
 
Brojlery / pasza pełnoporcjowaPre/Starter137313981,827,58,39,9
Grower/finiszer127112851,153,453,80,8
Brojlery / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer21812009-7,890,30,568,7
Brojlery premiksyPre/Starter666968582,830,10,1-10
Grower/finiszer56623151-44,350,71,484,8
Indyki / pasza pełnoporcjowaPre/Starter151815200,131,61,4-10,7
Grower/finiszer126712831,2610,49,7-6,2
Indyki / pasza uzupełniającaPre/Starter------
Grower/finiszer252226063,33001,9
Indyki premiksyPre/Starter99200-100000
Grower/finiszer3618442722,360,20,1-61,8
 
Nioski towarowePełnoporcjowe100710120,58,27,5-8,4
Uzupełniające19371916-1,080,20,26
Premiksy24202407-0,540,30,3-16,8
Nioski w stadach reprodukcyjnychPełnoporcjowe100710383,084,54,73,9
Uzupełniające34203333-2,5400-11,8
Premiksy260327094,070,20,2-22,5
Biuletyn „Rynek pasz”, MRiRW, Dep. Rynków Rolnych, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30