Bieżący numer

Średnie ceny skupu drobiu żywego w zakładach drobiarskich

Rodzaj żywcaCena skupu (zł/tonę)Zmiana ceny skupu (%)
12.11.201719.11.201726.11.201703.12.2017
POLSKA
Kurczęta brojlery3414,93429,53405,13405,70,02
Indory5096,55113,851194998,4-2,36
Indyczki48754834,44825,34809,5-0,33
Kaczki brojlery4628,44582,24528,74531,60,06
Gęsi tuczone9092,29153,98169,1--
Kury mięsne reprod.2999,63109,22793,52833,31,42
REGION PÓŁNOCNY
Kurczęta brojlery3415,334303419,33429,30,29
Indory5085,35117,35134,34938,6-3,81
Indyczki4764,34707,14689,54711,80,48
Gęsi tuczone8300----
REGION CENTRALNY
Kurczęta brojlery3443,23413,33399,23397,9-0,04
Indory--5020--
Indyczki4965,94927,14914,34853,9-1,23
Gęsi tuczone9336,2----
REGION POŁUDNIOWO-WSCHODNI
Kurczęta brojlery3401,43421,53430,73435,50,14
Indory-52005150--
REGION ZACHODNI
Kurczęta brojlery3395,33402,433973396,3-0,02
Indory5103,85093,65083,65038-0,9
Indyczki4902,34894,94889,64863,2-0,54
Biuletyn „Rynek Mięsa Drobiowego”, MRiRW, Dep. Rynki Rolne, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30
Regiony: Północny (woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie), Centralny (woj. mazowieckie, łódzkie), Południowo-Wschodni (woj. lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie), Zachodni (woj. opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie)

okladka


okladka