Bieżący numer

Średnie ceny skupu drobiu żywego w zakładach drobiarskich

Rodzaj żywcaCena skupu (zł/tonę)Zmiana ceny skupu (%)
23.07.201730.07.201706.08.201713.08.2017
POLSKA
Kurczęta brojlery3426,73416,83415,43437,10,64
Indory5306,15302,15256,85204,4-1
Indyczki5213,35158,24132,95077,722,86
Kaczki brojlery4533,94593,14631,34495,6-2,93
Gęsi tuczone8561,38619,98621,48580,2-0,48
Kury mięsne reprod.2204,62241,722002459,911,81
REGION PÓŁNOCNY
Kurczęta brojlery3460,23428,53419,73459,61,17
Indory5282,85299,85246,55197,1-0,94
Indyczki51175077,35075,45043,8-0,62
Gęsi tuczone8416,58314,38411,68401,1-0,12
REGION CENTRALNY
Kurczęta brojlery3411,13407,63395,43419,10,7
Indory5380--5250-
Indyczki5326,75211,75177,45118,6-1,14
Gęsi brojlery--8904,9--
Gęsi tuczone8691,28799,3-8679,5-
REGION POŁUDNIOWO-WSCHODNI
Kurczęta brojlery3479,33444,43446,13499,31,54
Indyczki--51005015-1,67
REGION ZACHODNI
Kurczęta brojlery3422,13416,53444,23437-0,21
Indory5348,85309,95281,65217,4-1,22
Indyczki5175,75165,15149,85046,7-2
Biuletyn „Rynek Mięsa Drobiowego”, MRiRW, Dep. Rynki Rolne, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30
Regiony: Północny (woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie), Centralny (woj. mazowieckie, łódzkie), Południowo-Wschodni (woj. lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie), Zachodni (woj. opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie)

okladka


okladka