Bieżący numer

Średnie ceny skupu drobiu żywego w zakładach drobiarskich

Rodzaj żywcaCena skupu (zł/tonę)Zmiana ceny skupu (%)
31.01.201804.02.201811.02.201818.02.2018
POLSKA
Kurczęta brojlery3343,83317,23363,13386,30,69
Indory5065,14966,44898,54889,9-0,18
Indyczki4760,5455144984463,3-0,77
Kaczki brojlery4556,54636,34629,24650,10,45
Gęsi tuczone11610,9----
Kury mięsne reprod.2396,52424,72499,62623,54,96
REGION PÓŁNOCNY
Kurczęta brojlery3329,33319,53383,93386,50,08
Indory5087,2501049884950,5-0,75
Indyczki4664,24480,844314416,7-0,32
REGION CENTRALNY
Kurczęta brojlery3341,83316,83359,43388,70,87
Indory--44704440-0,67
Indyczki4805,64554,54506,74449,6-1,27
REGION POŁUDNIOWO-WSCHODNI
Kurczęta brojlery3337,33352,13414,23457,71,27
REGION ZACHODNI
Kurczęta brojlery3358,33299,63337,63349,10,34
Indory5036,74779,94807,74799,7-0,17
Indyczki4802,74620,94612,34587,1-0,55
Biuletyn „Rynek Mięsa Drobiowego”, MRiRW, Dep. Rynki Rolne, 00-930 WARSZAWA, ul. Wspólna 30
Regiony: Północny (woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie), Centralny (woj. mazowieckie, łódzkie), Południowo-Wschodni (woj. lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie), Zachodni (woj. opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie)

okladka

okladka


okladka