Bieżący numer

Tygodniowe ceny sprzedaży jaj w Unii Europejskiej (średnia dla L i M) (w Euro za 100 kg)

Kraj12.11.201719.11.201726.11.201703.12.2017
Austria192,14190,8191,54193,51
Belgia200,89200,97199,62199,06
Bułgaria171,78171,55170,65169,48
Cypr176176,41176,41176,41
Czechy176,41216,02214,02213,71
Dania171,96172,0100
Estonia119,22120,94121,96124,08
Finlandia144,78145,66146,33146,51
Francja197,6205,46207,04207,28
Grecja149,87149,87121,96150,8
Hiszpania170,24168,73150,53169,25
Holandia200200199199
Irlandia133,93133,93133,93140,54
Litwa150,83149,53146,15152,8
Łotwa124,39126,74130,24134,6
Niemcy218,95218,43218,17217,95
Polska213,65219,58218,930
Portugalia170,63170,63170,63170,63
Rumunia196,52195,84201,1199,14
Słowacja203,44203,44236,75234,66
Słowenia146,49149,75150,21147,18
Szwecja0183,32176,86176,24
Węgry221,11191,72220,850
Wielka Brytania0101,4200
Włochy0237,7240,87242,46
Średnio w UE175,04176,02180,16179,3
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem produkcji jaj rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09

okladka


okladka