Bieżący numer

Tygodniowe ceny sprzedaży jaj w Unii Europejskiej (średnia dla L i M) (w Euro za 100 kg)

Kraj28.01.201804.02.201811.02.201818.02.2018
Austria196,42195,97196,14198,31
Belgia140,73124,85115,97115,25
Bułgaria116,39131,81114,17121,79
Cypr176,41176,41176,41176,41
Czechy152,88138,84127,73110,34
Dania171,95171,99171,97171,87
Estonia134,15134,69134,68133,96
Finlandia147,81147,65152,13149,53
Francja185,85182,12176,89172,04
Grecja145,550142,27142,8
Hiszpania116,81112,32110,97113,56
Holandia140124115114
Irlandia153,77152,77153,77153,77
Litwa148,36126,83128,91129,38
Łotwa117,65113,5110,23107,58
Niemcy203,03203,03203,83208,25
Polska176,780166,33171,62
Portugalia154,76146,83135,58133,6
Rumunia132,65123,14123,03118,69
Słowacja130,26131,43127,5129,72
Słowenia145,89145,42145,5139,23
Szwecja180,180189,55185,78
Węgry185,78164,23179,04179,4
Wielka Brytania104,340103,370
Włochy203,17193,65193,65196,63
Średnio w UE154,46149,59147,78148,9
Na podstawie: źródło
Kolorem czerwonym ceny niższe od średniej w UE
Lokata wśród krajów Unii Europejskiej pod względem produkcji jaj rocznie (2006 r.) wg „Executive Guide to World Poultry Trends”, Watt, 2008/09

okladka

okladka


okladka